gecenin kanunu izle hızlı ve öfkeli 8 izle yeni nesil ajan 3 izle

2015 SAS SPORTS NBC & U23 National Championships Day 1

2015 SAS SPORTS NBC & U23 National Championships Day 1

2015 NBC & U23 National Championships

The Trusts Arena, 65-67 Central Park Drive, Henderson, Auckland

 Wednesday, 9th September

 

9:00am

Te Tai Tokerau 55 (C.McIntosh 25) v 93 Waikato (J. Harries 19, T. Easthope 14, J. Martinac 11)  (U23 Men Pool 1) 

Harbour 74 (A. Reed 16, Z. Jillings 13, A. Jenkins 10) v 40 Counties 2 (H. Tusa 12, S. Swain 11) (NBC Womens Pool 1)

Harbour 113 (A. Haku 24, E. Matambanadzo 19, N. Brophy 15) v 77 Auckland 2 (Z. Buchegger 24, B. Castle 15, J. Bass 15)  (U23 Men Pool 1) 

Counties 108 (D. Raukawa 38, J. Reddish 22, T. Johnson 18) v 76 Waitakere Blue (P. Milani 20, M. Pauli 16, K. Lea'Uanae 12)  (U23 Men Pool 1) 

 

10:45am

Hutt Valley 88 (I.Mauriohooho-Le'Afa 19, J. Stubbins 16, J. Hunt 16)  v 73 Waitakere Green (B. Williams 28, J. Seumanu 12) (U23 Men Pool 2) 

Rotorua 109 (A. McQueen 28, H. Harris 22, J. Taylor 20) v 86 Auckland 1 (Z. Easthope 23, Q. Potts 18, M. Woodbridge 11) (U23 Men Pool 2) 

Otago 77 (A. Koopu 13, A. Snowdon 13, N. Smith) v 57 Counties 1 (J. Hunter 34, M. Tamatoa 11) (NBC Womens Pool 1) 

Waitakere 84 (M. Craig 20, S. Theyers 17, M. Nanai 12) v 66 Porirua (J. Beckly 31, L. Paenga) (NBC Womens Pool 1) 

 

12:30pm

Porirua 82 (R. Bishop 21, R. Taurima 18, H. Hippolite 15) v 84 Otago (S. King 31, M. Lepaio 17, O. Smith 13)  (NBC Mens Pool 1) 

Counties 90 (T. Iuli 25, P. Bolstad 17, P. Palelei 11) v 103 Waitakere Rangers (T. Smith-Milner 28, D. Green 20, K. Noyer 18) (NBC Mens Pool 1) 

Waitakere 94 (H. O'Riley 38, R. Tavita 17, C. Epati 13) v 99 Canterbury (C. Duthie 24, I. Solofuti 18, J. Ibrahim 15) (NBC Mens Pool 1) 

Canterbury 103 (N. Campbell 20, J. Cawthorn 16, N . Erwood 10) v 68 Taranaki (J. Gerrand & B. Giddy 15, D. Albertsen 14) (U23 Men Pool 2) 

 

2:15pm

Waikato 69 (K. Parai 28, K. Wolfgramme-Kereama 13, B. Ross-Waitai 11) v 68 Counties 2 (C. Davis 20, A. Coulter 13, H. Tusa 12) (NBC Womens Pool 1) 

Auckland 2 104 (Z. Buchegger 27, B. Castle 23, J. Baas 16) v 117 Counties (D. Raukawa 41, D. Muliato 27, T. Johnson 16) (U23 Men Pool 1) 

Waitakere Blue 71 (P. Milani 16, C. Felix 14, C. Mccamish 12) v 64 Te Tai Tokerau (C. Mcintosh 17) (U23 Men Pool 1) 

Waikato 87 (D. Heu 20, P. Boractac 16) v 81 Harbour (A. Haku 35, N. Brophy 12) (U23 Men Pool 1) 

 

4:00pm

Otago 73 (N. Smith 17, D. Turnbull 12) v 83 Harbour (A. Reed 25, Z. Jillings 10, M. Nathan 10) (NBC Womens Pool 1) 

Auckland 1 79 (Z. Easthope 18, Q. Potts 14, E. Byers 13) v 89  Hutt Valley (J. Hunt 27, I.Mauriohooho-Le'Afa 23) (U23 Men Pool 2) 

Counties 1 54 (M. Tamatoa 13, V. Savila 10) v 92 Porirua (J. Beckley 40, J. Cederwall 13, L. Paenga 12)  (NBC Womens Pool 1) 

 

5:45pm

Waitakere Green 67 (J. Seumanu 12)  v 101 Canterbury (G. Love 17, J. Cawthorn 15, W. Utley 14) (U23 Men Pool 2) 

Taranaki 102 (H. Nepia-Su'A 20, J. Gerrand 19) v 107 Rotorua (A. McQueen 19, J. Taylor 18) (U23 Men Pool 2) 

Otago 90 (S. King & O. Smith 24, T. Lapham 14) v 70 Counties (P. Bolstad 19, T. Iuli 17) (NBC Mens Pool 1) 

 

7:30pm

Waitakere Rangers 89 (H. Allen 24, C. Frank 18, D. Boucher 13) v 83 Waitakere (H. O'Riley 18, R. Tavita & N. Mahakitau 15) (NBC Mens Pool 1)

Waikato 76 (A. Anderson 24, B. Ross-Waitai & R. Gudgeon 18) v 62 Waitakere (S. Theyers & M. Nicholls 12) (NBC Womens Pool 1)

Canterbury 80 (C. Duthie 25) v 100 Porirua (M. Darrah 19, H. Hippolite 15, R Taurima 14) (NBC Mens Pool 1)



Facebook
Twitter

Online Draw & Results

 


Print
 
 
SITEMAP
FANS
TEAMS
COMPETITIONS
INSIDE BASKETBALL
amator turk sikis izle
istanbul escort beylikduzu escort beylikduzu escort sisli escort porno
alanya escort
bitcoin casino
steroid satin al
bitcoin casino